Екологічна меблі

Екологічна меблі


Купуючи меблі для дому, насамперед важливо, щоб обрані вироби були не лише красивими і якісними, але і безпечними. Вибираючи диван , ліжко , стінку або ж вітальню , потрібно пам'ятати, що дана меблі буде служити вам жоден рік, саме тому вона просто зобов'язана бути екологічною. Всі матеріали , які використовуються у виробництві, повинні бути сертифіковані і перевіреними. Навіть найменша доза шкідливих домішок, здатна викликати алергічні реакції і навіть спровокувати астму. Меблева фабрика «Альфа» гарантує якість меблів і її екологічність. Лаки, фарби, від перевірених виробників і натуральна деревина, зроблять ваш будинок максимально комфортним і безпечним. Безліч сертифікатів, підтверджують відсутність формальдегідів, що дуже важливо для вашого здоров'я і гарного самопочуття. Екологічна меблі це головний козир МФ Альфа, адже тільки фабричні меблі відповідає всім вимогам при виробництві меблів. При виготовленні використовується деревина хвойних порід і берези, такі вироби не тільки міцні, але й містять фітонциди ( антимікробні речовини) і заряджають будинок доброчинної енергією. Вся корпусні і м'які меблі не має стороннього запаху, в ній відсутні свинець, кадмій та інші шкідливі речовини. Забарвлення та лакування відбувається за допомогою екологічних матеріалів нового покоління. Також величезну роль у забезпеченні безпеки і гармонії грає текстиль, вибирайте натуральні тканини з антистатичним ефектом, вони не тільки приємні на дотик, але і абсолютно нешкідливі.

Купить мебель в Киеве Вам поможет интернет магазин мебели Мебель Парадиз. Интересует корпусная или мягкая мебель для дома или офиса? Все это вы можете купить прямо сейчас, сэкономив уйму времени!
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это избежать необходимости посещать десятки магазинов. Вы заказываете любой товар, не вставая со своего стола, а наш курьер в указанный срок доставит покупку по Вашему адресу. Вашему вниманию предлагается широчайший ассортимент мебели: прихожие, спальни, комоды, кровати, диваны, шкафы, шкафы-купе, матрасы, столы, письменные столы, туалетные столы, гостиные, кухни, уголки кухонные, тумбы, пеналы, вешалки, полки, модульная мебель, мебель для детей. Наш офис находится в Киеве, но работаем мы и по Киевской области.
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это получить следующие преимущества: низкие цены, широчайший ассортимент, быстрая и надёжная доставка товара, высокий уровень обслуживания. На наших складах ждут своего часа тысячи товаров. Чтобы заказать товар, вам не придется никуда ехать или идти, т.к. все операции совершаются в виртуальном режиме.
Наши цены приятно Вас удивят при высоком качестве товара. Наш девиз – качественное обслуживание и индивидуальный подход к клиенту.