Шафа- купе: особливості і вибір

Шафа- купе: особливості і вибір

Головна перевага шафи - купе - присутність розсувний системи дверей , яка значно економить площу житлового приміщення. Меблі подібного типу буває корпусних або вбудованої . В останньому варіанті може навіть відсутнім задня стінка. Шафа- купе іноді замовляють за власним проектом, з урахуванням площі , на якій передбачається розмістити виріб. При цьому його нерідко «підганяють» під «не задіяні» ніші. Шафа - купе може служити і відмінним елементом оформлення інтер'єру. Цьому сприяють різні варіанту оздоблення фасадів: наприклад, він може бути виконаний у вигляді дзеркала - бронзи або оформлений за допомогою непрозоре скла з малюнком. Але все ж з переваг найбільш широко використовують можливість економії площі при невеликих фінансових витратах. Наприклад, скориставшись такою послугою, як скління лоджій, знову утворене місце можна «заповнити» шафою-купе. Він не займає багато місця, а дзеркало на фасаді візуально розширює навколишній простір. Правда, подібна установка можлива , якщо в заскленій лоджії є опалення. Сьогодні ринок заповнений всілякими варіантами шаф- купе: при цьому їх вартість може відрізнятися в рази. На що варто звертати увагу при купівлі цього популярного предмету меблів?
Розсувна система. Частково вона «відповідає» за міцність конструкції. Тому необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені елементи розсувної системи. У неї входить дверна рамка і напрямні (рейки ), за якими вона рухається. Профіль може бути :- Сталевим: зазвичай це нержавіюча сталь. Матеріал міцний і довговічний; меблі, де він використовується, коштує недорого.- Алюмінієвий: пресований матеріал, що має підвищену жорсткість і малу вагу. Профілі, виготовлені з нього, коштують трохи дорожче. Внутрішнє наповнення шафи. Наскільки внутрішні елементи будуть зручними, настільки функціональним буде і весь шафу. Які ж компоненти виробник може розмістити в цьому предметі меблів? це: полиці (або сітки ) під взуття: зазвичай конструюються в похилому положенні; ящики- сітки (чи кошика): зручні для зберігання білизни, одягу. Відмінно проглядаються, провітрюються. штанги для розвішування одягу: іноді використовуються спільно з пантографом, що дозволяє висувати штангу на необхідний рівень. полки: оптимальна відстань між ними 30 - 40 см, глибина - 50-70; ящики: висуватися можуть повністю або частково. Іноді в направляючі вставляють доводчик, - такі ящики закриваються самостійно.

Купить мебель в Киеве Вам поможет интернет магазин мебели Мебель Парадиз. Интересует корпусная или мягкая мебель для дома или офиса? Все это вы можете купить прямо сейчас, сэкономив уйму времени!
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это избежать необходимости посещать десятки магазинов. Вы заказываете любой товар, не вставая со своего стола, а наш курьер в указанный срок доставит покупку по Вашему адресу. Вашему вниманию предлагается широчайший ассортимент мебели: прихожие, спальни, комоды, кровати, диваны, шкафы, шкафы-купе, матрасы, столы, письменные столы, туалетные столы, гостиные, кухни, уголки кухонные, тумбы, пеналы, вешалки, полки, модульная мебель, мебель для детей. Наш офис находится в Киеве, но работаем мы и по Киевской области.
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это получить следующие преимущества: низкие цены, широчайший ассортимент, быстрая и надёжная доставка товара, высокий уровень обслуживания. На наших складах ждут своего часа тысячи товаров. Чтобы заказать товар, вам не придется никуда ехать или идти, т.к. все операции совершаются в виртуальном режиме.
Наши цены приятно Вас удивят при высоком качестве товара. Наш девиз – качественное обслуживание и индивидуальный подход к клиенту.