Затишок і комфорт

Затишок і комфорт

При виборі м'яких меблів не слід забувати про те, що крісла або диван повинні не тільки органічно вписуватися в інтер'єр будинку або офісу, але й бути максимально зручними та комфортними. Тому, якщо ви збираєтеся купити меблі м'яку, необхідно з'ясувати, наскільки вона комфортна, затишна і зручна. Для цього на кілька хвилин присядьте на вподобане крісло або диван, цього часу буде достатньо, щоб зрозуміти, зручна дані меблі чи ні. Недоліки відразу ж дадуть про себе знати - ви можете відчути напругу в області спини або помітити, що спинка дивана занадто низька. Можна скористатися і наступними загальноприйнятими стандартами , що відповідають за зручність:
- У будь-якої м'яких меблів має бути великий кут між спинкою і сидінням. 
- Крісло або диван повинні мати тільки незначний ухил сидіння, а також опору для голови. Також важливим фактором є внутрішня складова м'яких меблів. Найбільш якісна, а, отже, і дорога м'які меблі складається з пружин, поролону, латексу, сітки ( металевого каркаса) і прокладки (вовна, бавовна). При цьому найякіснішою вважається та меблі, пружини якої укладені в так звані "осередки - мішечки ", розташовані вертикально. Ці осередки протистоять зміщення пружин, в результаті чого ваш диван не буде просиджувати і продавлюватися. Дані меблі здатна прослужити до 20 років і більше, однак потребуватиме хоча б у перетяжки оббивки. Магазин меблів в Києві та Луганську пропонує м'які меблі, в якій пружини повністю відсутні. Замість них використовується каркас - сітка і нанесений на неї поролон або латекс. Такі меблі коштує дешевше, проте термін її придатності невеликий - близько 2-3 років. Таким чином, прийшовши в меблевий магазин, не полінуйтеся приділити достатньо уваги технічним характеристикам крісла або дивана, адже саме вони визначають зручність, практичність і комфортність нової покупки.

Купить мебель в Киеве Вам поможет интернет магазин мебели Мебель Парадиз. Интересует корпусная или мягкая мебель для дома или офиса? Все это вы можете купить прямо сейчас, сэкономив уйму времени!
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это избежать необходимости посещать десятки магазинов. Вы заказываете любой товар, не вставая со своего стола, а наш курьер в указанный срок доставит покупку по Вашему адресу. Вашему вниманию предлагается широчайший ассортимент мебели: прихожие, спальни, комоды, кровати, диваны, шкафы, шкафы-купе, матрасы, столы, письменные столы, туалетные столы, гостиные, кухни, уголки кухонные, тумбы, пеналы, вешалки, полки, модульная мебель, мебель для детей. Наш офис находится в Киеве, но работаем мы и по Киевской области.
Купить мебель в Киеве в интернет магазине мебели Мебель Парадиз – это получить следующие преимущества: низкие цены, широчайший ассортимент, быстрая и надёжная доставка товара, высокий уровень обслуживания. На наших складах ждут своего часа тысячи товаров. Чтобы заказать товар, вам не придется никуда ехать или идти, т.к. все операции совершаются в виртуальном режиме.
Наши цены приятно Вас удивят при высоком качестве товара. Наш девиз – качественное обслуживание и индивидуальный подход к клиенту.